عنوان گروه خبري / دفتر ارتباط با صنعت .
  • ساعت : ۱۶:۷:۳۱
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ 
  • کد خبر : ۴۳۹۶
آغاز دوره عملی كارآموزی تابستانه صنعت بیمه
دوره عملی کارآموزی تابستانه صنعت بیمه با همکاری سندیکای بیمه گران ایران و حمایت و مشارکت شرکت های "بیمه دانا"، "بیمه معلم"، "بیمه کوثر"، "بیمه سرمد" ،" بیمه تعاون" و "موسسه ارزیابی خسارت بیمه ای ممیزان "برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه جلسه معارفه دوره عملی کارآموزی تابستانه صنعت بیمه، صبح امروز با حضور دبیرکل سندیکای بیمه گران ایران، رییس و مدیران پژوهشکده بیمه، کارآموزان و نمایندگان شرکت های بیمه ای و ارزیاب خسارت مشارکت کننده در این طرح از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر کرد بچه رییس پژوهشکده بیمه ضمن اشاره به اهمیت این دوره، توصیه هایی را به منظور کسب نتیجه بهتر و استفاده از فرصت ایجاد شده برای دانشجویان و شرکت های بیمه مطرح کرد.

دبیرکل سندیکای بیمه گران نیز در ادامه، با معرفی ارکان صنعت بیمه و تعاریف مهم بیمه ای، رهنمودهای مهمی در خصوص حضور کارآموزان در شرکت های بیمه ای عنوان کرد. در انتهای جلسه نیز کارآموزان به طرح سوالات خود پرداختند.

لازم به ذکر است دوره آموزشی این کارآموزان از 21 تیرماه به مدت 40 ساعت در محل پژوهشکده بیمه برگزار شده و دوره عملی نیز از شنبه 4/ 99/5 در شرکت های یاد شده آغاز می شود.

فیلم ضبط شده این جلسه از طریق این قسمت در دسترس می باشد.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    پژوهشکده بیمه
    V5.6.6.0