• ساعت : ۱۴:۵:۲۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ 
  • کد خبر : ۴۴۹۰
برگزاری دوره آموزشی مجازی نرم‌افزار پژوهیار به مناسبت هفته كتاب و كتاب‌خوانی
دوره آموزشی مجازی "نرم‌افزار پژوهیار"؛ به عنوان اولین نرم‌افزار استناددهی فارسی‌زبان و سازماندهی منابع پژوهشی 27آبان99 برگزار می‌گردد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، به مناسبت بیست‌و‌هفتمین هفته کتاب و کتاب‌خوانی، دوره آموزشی نرم‌افزار پژوهیار سه‌شنبه 27آبان1399 از ساعت 12 تا 14 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
پژوهیار، اولین نرم‌افزار مدیریت استناددهی و سازماندهی منابع پژوهشی، به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی است که امکان گردآوری، سازماندهی، تجزیه و تحلیل منابع علمی و مستندسازی پژوهش‌ها در قالب کتاب، پایان‌نامه و مقاله را در اختیار محققان قرار می‌دهد.
این ابزار قدرتمند دارای قابلیت‌های بسیاری از جمله ذخیره و طبقه‌بندی اطلاعات، یادداشت‌گذاری، استفاده از برچسب‌های مختلف، جستجوی اطلاعات ذخیره‌شده و... بوده و پیوند محکمی با منابع برخط دارد، به‌گونه‌ای که پژوهشگر می‌تواند هنگام جستجو و بازیابی اطلاعات از کتاب، مقاله، صفحات وب، تصاویر و ده‌ها قلم دیداری و شنیداری دیگر، به طور خودکار منابع خود را در نرم‌افزار ذخیره کند.
علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و شرکت در این دوره، به سامانه آموزش پژوهشکده بیمه به نشانی lms.irc.ac.ir مراجعه فرمایند.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    پژوهشکده بیمه
    V6.0.0.0