• ساعت : ۹:۵۵:۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ 
  • کد خبر : ۴۵۷۷
امروز 22 دی‌ماه در ادامه برنامه‌های علمی بیست‌‌وهفتمین همایش ملی بیمه و توسعه
ارائه مقاله با عنوان ارائه چهارچوبی برای ایجاد اكوسیستم و اركستریت كردن آن؛ آینده صنعت بیمه
نشست ارائه مقاله با عنوان" ارائه چهارچوبی برای ایجاد اکوسیستم و ارکستریت کردن آن؛ آینده صنعت بیمه" توسط محمد صدیقی گیلانی از مدیریت کسب‌و‌کار دانشگاه علم‌و‌صنعت امروز 22 دی‌ماه ساعت 13:00 از سایت همایش بیمه و توسعه پخش خواهد شد. این مقاله با همکاری محراب مشمولی از کمیته راهبردی بیمه سامان نگاشته شده است.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، در مقاله پیش رو به منظور ارائه مدل و چهارچوبی برای طراحی و ایجاد یک اکوسیستم و ارکستریت کردن آن، با رویکرد فرامطالعه به بررسی اکوسیستم‌ها، انواع ارکستریتور‌ها، نحوه‌ی ارکستریت کردن، قابلیت‌های مورد نیاز آن و استفاده از آن در صنعت بیمه پرداخته شده است. ابتدا تعاریف و انواع مختلف اکوسیستم مورد بررسی قرار گرفته و سپس با تبیین مفهوم ارکستریت کردن و فرایندهای آن از دیدگاه‌های متفاوت بررسی شده است. در نهایت با ارائه چهارچوب پیش‌نهادی تلاش شده است تا به پرسش‌های بنیادینی که برای طراحی موفقیت آمیز یک اکوسیستم در صنعت بیمه و چگونگی ارکستریت کردن آن ضرورت دارد، پاسخ داده شود.
نشست ارائه این مقاله، ساعت 13:00 دوشنبه 22 دی‌ماه 99 از طریق وبسایت همایش به نشانی http://seminar.irc.ac.ir/ پخش خواهد شد و به کلیه شرکت‌کنندگان گواهی حضور اعطا می‌شود.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    پژوهشکده بیمه
    V6.0.0.0