• ساعت : ۱۷:۵۵
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۱۰/۱۴ 
  • کد خبر : ۵۷۲۲
آموزش حرفه‌ای مدیران صنعت بیمه با همكاری پژوهشكده بیمه و دانشگاه اینسیف
روسای پژوهشکده بیمه و دانشگاه بین‌المللی اینسیف به منظور برگزاری دوره آموزش حرفه‌ای مدیران صنعت بیمه، به صورت مجازی گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل پژوهشکده بیمه، طی گفتگوی مجازیِ دکتر محمدمهدی عسگری رئیس پژوهشکده بیمه با پروفسور عزمی عمر رئیس دانشگاه اینسیف و حاج عبدالرحمان محمد یوسف معاون عملیاتی مدیرعامل مرکز مدیریت تحقیق ایسرا دانشگاه اینسیف که بعد از ظهر امروز 14 دی ماه 1401 انجام شد، برنامه‌ریزی برای طراحی دوره آموزش حرفه‌ای مدیران صنعت بیمه انجام شد.
در نتیجه این گفتگو که با حضور مدیران پژوهشکده بیمه انجام شد، مقرر گردید پژوهشکده بیمه، عناوین و محورهای آموزشی مورد نیاز مدیران صنعت بیمه را به دانشگاه اینسیف اعلام و این دانشگاه طرحنامه مربوطه در رابطه با جزییات برگزاری این دوره را در ایران و مالزی تهیه و ارسال نماید.
گفتنی است دانشگاه اینسیف (INCEIF) در سال ۲۰۰۵ با هدف توسعه سرمایه انسانی صنعت مالی اسلامی راه‌اندازی شده و تنها دانشگاه جهان است که به طور اختصاصی به آموزش مالی اسلامی می‌پردازد.
اینسیف بخشی از طرح ابتکاری برای ترویج آموزش مالی اسلامی برای جامعه محلی و بین‌المللی است و علاوه بر ارائه برنامه‌های آموزشی اجرایی سفارشی و پژوهش‌های کاربردی با تمرکز بر صنعت، برنامه‌های علمی دیگر مانند مدرک متخصص رسمی مالی اسلامی (CIFP) ، کارشناسی ارشد عملیات مالی اسلامی (MIFP)، کارشناسی ارشد مالی اسلامی و دکتری مالی اسلامی برگزار می‌نماید.

 

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    پژوهشکده بیمه
    6.0.16.0
    V6.0.16.0