يكشنبه اول ارديبهشت 1398 - 2019/Apr/21
logo-samandehi
تازه هاي بيمه
جديد ترين اخبار     جستجو در اخبار     پر بيننده ترين اخبار 24 ساعت گذشته  
آخرين بروز رساني اخبار : 1 ارديبهشت 1398 ساعت 15:16
خبرگزاری بانک و بیمه : درمان سیل زدگان حتی بدون دفترچه بیمه هم رایگان شد

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از سرپوش  به گزارش ایرنا، محمد هاشمی یکشنبه شب درباره مطالب مطرح شده مبنی بر دریافت هزینه امور درمانی از سیل زدگان افزود: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره این موضوع هیچ اظهار نظری نکرده و گفته است که درباره دریافت هزینه‌ها، معاونت درمان ...

تاريخ : 27 فروردين 1398 ساعت 3:12     تعداد مشاهده : 3      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاری بانک و بیمه : درمان سیل زدگان حتی بدون دفترچه بیمه هم رایگان شد

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از سرپوش  به گزارش ایرنا، محمد هاشمی یکشنبه شب درباره مطالب مطرح شده مبنی بر دریافت هزینه امور درمانی از سیل زدگان افزود: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره این موضوع هیچ اظهار نظری نکرده و گفته است که درباره دریافت هزینه‌ها، معاونت درمان ...

تاريخ : 25 فروردين 1398 ساعت 1:37     تعداد مشاهده : 6      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

روزنامه همشهري : جزییات بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی شهری

همشهری آنلاین: مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور ضمن بیان اینکه تاکنون بیش از ۱۲هزار راننده تاکسی برای استفاده از مزایای بیمه تکمیلی درمان ثبت نام کرده‌اند، آخرین مهلت رانندگان برای ثبت‌نام را تا پایان فروردین‌ماه اعلام کرد.

تاريخ : 19 فروردين 1398 ساعت 4:19     تعداد مشاهده : 13      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاری بانک و بیمه : درمان سیل زدگان حتی بدون دفترچه بیمه هم رایگان شد

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از سرپوش  به گزارش ایرنا، محمد هاشمی یکشنبه شب درباره مطالب مطرح شده مبنی بر دریافت هزینه امور درمانی از سیل زدگان افزود: مدیرعامل سازمان بیمه سلامت درباره این موضوع هیچ اظهار نظری نکرده و گفته است که درباره دریافت هزینه‌ها، معاونت درمان ...

تاريخ : 18 فروردين 1398 ساعت 23:06     تعداد مشاهده : 11      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

ريسک نيوز : گذار از توانگیری به توانگری و مظنونان همیشگی را در بیمه داری نوین بخوانید

دهمین شماره بیمه داری نوین با هفت پرونده و 23 گزارش شامل پرواز حلاج ، درمانی پشت دیوار درد ،بسپار به مشتری ، معشوقه به سامان شد...، گذار از توانگیری به توانگری، مظنونان همیشگی وبالهای شکسته منتشر شد.

تاريخ : 30 بهمن 1397 ساعت 10:57     تعداد مشاهده : 30      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

روزنامه دنياي اقتصاد : وزارت راه و شهرسازی به جمع بیمه‌گذاران تجارت‌نو پیوست

با نهایی شدن قرار داد بین بیمه تجارت نو و وزارت راه و شهرسازی کارکنان این وزارتخانه به جمع بیمه‌گذاران تجارت‌نو پیوستند. به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت نو، علی‌رضا بنی‌اسدی، قائم‌مقام مدیرعامل بیمه تجارت نو با اعلام این خبر افزود: به‌واسطه این قرارداد کلیه کارکنان وزارتخانه مذکور تحت‌پوشش بیمه درمان بیمه تجارت‌نو قرار گرفتند. وی با تاکید بر اینکه مجموعه تجارت‌نو درصدد است همانند سایر بیمه‌گذاران خدمات شایسته و درخوری به کارکنان این وزارتخانه نیز ارائه دهد، گفت: خدمت‌رسانی مطلوب اصلی‌ترین هدف بیمه تجارت‌نو است که با توجه به جایگاه ویژه بیمه‌گذاران جدید خانواده تجارت‌نو، همکاران‌ بخش درمان تمامی تلاش خود راخواهند کرد تا ارائه خدمات در این حوزه به بهترین شکل صورت گیرد.

تاريخ : 26 بهمن 1397 ساعت 20:21     تعداد مشاهده : 29      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

پارسینه : پول بیمه‌ها برای هزینه داروی بیماران خاص کافی‌ است؟

مدیرکل بیمه سلامت استان تهران با اشاره به جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت در استان تهران، درباره اعتبارات این سازمان بیمه‌گر برای تامین داروهای بیماران خاص و صعب‌العلاج توضیح داد.

تاريخ : 2 بهمن 1397 ساعت 3:46     تعداد مشاهده : 31      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

روزنامه ايران : بیمه‌ها افزایش قیمت دارو  را نمی‌پردازند

بیمه‌ها افزایش قیمت دارو  را نمی‌پردازند

تاريخ : 1 بهمن 1397 ساعت 18:57     تعداد مشاهده : 21      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاری بانک و بیمه : بنیاد شهید قادر به پرداخت بیمه درمانی ایثارگران نیست

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا" به نقل از شبکه خبری اقتصاد و بانک ایران  ، «محمدباقر نوبخت» در جلسه علنی امروز (چهارشنبه ۱۹ دی ۹۷) مجلس در مخالفت با طرح اصلاح ماده (۱۳) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران افزود: هدف از ارائه این طرح از سوی نمایندگان رفع مشکل بیمه ...

تاريخ : 26 دي 1397 ساعت 8:27     تعداد مشاهده : 27      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

پارسینه : وضعیت بیمه اعتیاد در لایحه بودجه ۹۸

معاون توسعه پیشگیری و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی کشور از حذف ردیف بودجه بیمه اعتیاد در لایحه بودجه سال ۹۸ خبر داد و پیشنهاداتی را در این زمینه مطرح کرد.

تاريخ : 16 دي 1397 ساعت 5:11     تعداد مشاهده : 32      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

روزنامه همشهري : تعامل با بیمه مرکزی باعث افزایش رضایت ایثارگران می‌شود

همشهری آنلاین: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: موضوع بیمه تکمیلی درمانی ایثارگران باید به‌ خوبی مدیریت شود تا خللی در ارائه خدمات به آنها صورت نگیرد، در این مسیر تعامل با بیمه مرکزی باعث افزایش رضایت ایثارگران از خدمات درمانی می‌شود.

تاريخ : 15 دي 1397 ساعت 17:13     تعداد مشاهده : 19      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

پایگاه خبری بانکداری الکترونیک : کارنامه شرکتهای بیمه در ضریب خسارت سال 96 چگونه بود

رتبه بندی صنعت بیمه بر اساس ضریب خسارت رشته درمان در سال96 نشان می دهد بیمه ایران همچنان در صدر جدول قرار دارد به طوریکه نسبت 124.10 درصدی در ضریب خسارت را ثبت کرده است. /بررسی ضریب خسارت صنعت بیمه در ثالث نشان می دهد ، بیمه میهن با افزایش 61.90 درصدی در صدر جدول بالاترین های ضریب خسارت قرار گرفته و تغییری 187.10 درصد را نسبت به کل صنعت بیمه برای خود ثبت کرده است./ پنج شرکت متقابل کیش ، میهن ، کوثر ، آرمان و رازی نیز در میان شرکتهای بیمه بالاترین ضریب خسارت در کل رشته های بیمه ای را داشته اند

تاريخ : 15 دي 1397 ساعت 13:24     تعداد مشاهده : 24      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

روزنامه دنياي اقتصاد : تمدید قرارداد بیمه دی و بنیاد شهید

مدیرعامل بیمه دی درباره تمدید قرارداد درمان تکمیلی بنیادشهید و تحت‌پوشش قرار گرفتن جامعه جانبازان و ایثارگران کشور گفت: بیمه دی با توجه به متغیرهای کلان اقتصادی کشور برای ارائه خدمات مطلوب، بهترین نرخ و شرایط فنی را به بنیاد شهید پیشنهاد داد و این قرارداد برای یک سال دیگر تمدید شد.محمدرضا کشاورز در گفت‌و‌گو با «دنیای‌اقتصاد» با بیان اینکه حق بیمه سال گذشته این قرارداد برای هرنفر 98 هزار تومان بود، افزود: در قرارداد سال جدید این رقم به 145 هزار تومان افزایش یافت.

تاريخ : 2 دي 1397 ساعت 20:49     تعداد مشاهده : 120      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاري جمهوري اسلامي ايرنا : بیمه تکمیلی درمان مستمری بگیران تامین اجتماعی تمدید شد

تهران- ایرنا- دستور اداری کسر حق بیمه تکمیلی درمان مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی، تمدید و ابلاغ شد.

تاريخ : 20 آذر 1397 ساعت 5:35     تعداد مشاهده : 85      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

روزنامه دنياي اقتصاد : کاهش سهم شخص ثالث در پرتفوی بیمه کوثر

حق ‌بیمه تولیدی شرکت بیمه ‌کوثر در آبان‌ سال ۹۷ با رشد ۳۹ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل، از ۱۰ هزار میلیارد ریال گذشت. به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر، هدف‌گذاری شرکت برای اجرای سیاست اصلاح ترکیب پرتفو موجب شد نسبت به مدت مشابه سال قبل سهم رشته شخص ثالث و سرنشین از 41 به 36 درصد کاهش و سهم بیمه‌‌های زندگی از 21 به 23 درصد افزایش یابد. محمد حسین بصیرت گفت: از ابتدای سال‌‌جاری رشته‌‌های آتش‌‌سوزی، باربری، حادثه و مهندسی شرکت هر کدام ‌به‌‌ترتیب با رشد 217، 188، 184 و 30 درصدی نسبت ‌به مدت مشابه سال گذشته بیشترین درصد رشد را در میان سایر رشته‌‌ها داشته‌‌اند. وی با بیان اینکه در مدت یادشده، شرکت، 505میلیارد تومان خسارت به بیمه‌‌گذاران پرداخت کرده‌، خاطرنشان‌کرد: از کل خسارت‌های پرداختی، سهم رشته شخص‌‌‌ثالث و سرنشین 51 درصد، سهم بیمه درمان 20 درصد و سهم بیمه‌‌های زندگی 15 درصد و نسبت خسارت بیمه‌ کوثر در این مدت 50 درصد بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 9 واحد کاهش داشته است.

تاريخ : 2 آذر 1397 ساعت 21:44     تعداد مشاهده : 32      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

واحد مرکزي خبر : پیشنهاد رشد تعرفه سال 98 در بخش بهداشت و درمان توسط شورای عالی بیمه

رییس دبیرخانه شورای عالی بیمه سلامت گفت: تلاش ما این است قبل از اینکه لایحه بودجه سال 98 از سازمان برنامه و بودجه به دولت ارسال شود، پیشنهاد رشد تعرفه خدمات تشخیصی و درمانی سال 98 را به دولت ارسال کنیم تا دولت براساس آن، بودجه بخش بهداشت و درمان سال آینده را مصوب کند.

تاريخ : 2 آذر 1397 ساعت 8:10     تعداد مشاهده : 63      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاري دانشجويان ايران ايسنا : قالیبافان با پرداخت ۶۰۰ هزار تومان خود را بیمه کنند

مدیرعامل اتحادیه تعاونی‌های فرش دستباف از بهره مندی قالیبافان و بافندگان فرش دستباف از مزایای بیمه تکمیلی و درمان تامین اجتماعی خبر داد.

تاريخ : 2 آذر 1397 ساعت 6:29     تعداد مشاهده : 91      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاري مهر : ماجرای حذف پوشش بیمه‌ای داروی پوکی استخوان

رئیس انجمن روماتولوژی ایران در خصوص خروج داروی تزریقی بیماران پوکی استخوان از پوشش بیمه ای توضیحاتی ارائه داد.

تاريخ : 27 آبان 1397 ساعت 7:19     تعداد مشاهده : 38      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاري شفا آنلاين : تعیین حداقل نرخ پایه پوشش‌های بیمه‌ای

در این نشست که نمایندگان درمان شرکت‌های بیمه حضور داشتند، در خصوص نوع پوشش، سقف تعهد(ریال) و نرخ ماهانه(در هزار) بحث و تبادل نظر شد و اعضای حاضر در‌باره نرخ‌های پیشنهادی به تفاهم رسیدند

تاريخ : 20 آبان 1397 ساعت 2:58     تعداد مشاهده : 31      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

روزنامه دنياي اقتصاد : همکاری با قوه‌قضائیه فرصتی مناسب برای بیمه دانا

مدیرعامل بیمه دانا، همکاری بیمه‌ای با قوه‌قضائیه را فرصت طلایی برای ارائه خدمت به بیمه‌شدگان و حیات دوباره برند این شرکت در صنعت بیمه کشور عنوان کرد.به گزارش روابط‌عمومی بیمه دانا، ابراهیم کاردگر در نشستی با مرضیه وحید دستجردی، مشاور و رئیس مرکز سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی سلامت قوه‌قضائیه، ضمن ابراز خرسندی از انعقاد قرارداد با این قوه اظهار کرد: بیمه دانا در صنعت بیمه به‌ویژه حوزه درمان از خوش‌نام‌ترین برندهای موجود محسوب می‌شود و قطعا برای ارائه خدمات مطلوب، به حمایت و مساعدت مسوولان قوه‌قضائیه نیاز داریم.در این دیدار که در محل دفتر مدیرعامل بیمه دانا برگزار شد، کاردگر با اشاره به وقایع و رخدادهای سال‌های اخیر صنعت بیمه و بیمه دانا، شش ماه آینده را فرصت مغتنم و مناسبی برای اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های جدید شرکت دانست و افزود: برای پیشبرد اهداف بیمه‌های بازرگانی که سهامداران در آنجا سرمایه‌گذاری می‌کنند، همکاری‌های دوجانبه و تعامل بین بیمه‌گر و بیمه‌گذار یک ضرورت به‌شمار می‌رود.

تاريخ : 13 مهر 1397 ساعت 20:36     تعداد مشاهده : 54      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

شهر خبر : کمک خیریه‌ها در بیمه‌های درمان

اقتصاد نیوز-35 دقيقه پيش

تاريخ : 12 مهر 1397 ساعت 13:13     تعداد مشاهده : 37      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

واحد مرکزي خبر : هشدار بیمه سلامت به خریداران تجهیزات پزشکی و دارویی

مراکز طرف قرارداد بیمه سلامت در استان فارس، تجهیزات پزشکی و دارویی را از شرکت‌هایی که کد IRC دارند خریداری کنند.

تاريخ : 9 مهر 1397 ساعت 4:30     تعداد مشاهده : 42      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاري مهر : افزایش رضایتمندی بیمه شدگان از مهمترین اهداف سازمان است

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: افزایش رضایتمندی و کیفیت خدمات از مهمترین اهداف این سازمان است.

تاريخ : 8 مهر 1397 ساعت 18:17     تعداد مشاهده : 23      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاری پولی مالی : بدهی 16 ماهه بیمه سلامت به مؤسسات درمانی، صحت ندارد

اخبار پولی مالی- بیمه سلامت یک سیاست کلی در کشور دارد که در حال انجام آن است و آن هم بحث اجرای مصوبه‌ی اعتبارات مجلس است که ما به عنوان یک نهاد دولتی موظف به اجرای آن هستیم و نمی‌توانیم از سقف اعتبارات مصوب عدول کنیم.

تاريخ : 1 مهر 1397 ساعت 11:50     تعداد مشاهده : 32      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاری بانک و بیمه : فروشگاه بیمه ماهان یکی از استارتاپ‌های موفق در صنعت بیمه آنلاین است که در سال 1396 شروع به کار کرده است.

به گزارش شبکه خبری بانک و بیمه "بینا"   بیمه ماهان یک فروشگاه آنلاین بیمه است که کاربران می‌توانند با مراجعه به آن از انواع خدمات بیمه‌ای از جمله خرید بیمه شخص ثالث، خرید بیمه مسافرتی، بدنه خودرو، درمان تکمیلی انفرادی،‌آتش‌سوزی، بیمه عمر و سرمایه‌گذاری استفاده کنند. اما این تمام امکانات فروشگاه بیمه ...

تاريخ : 31 شهريور 1397 ساعت 15:30     تعداد مشاهده : 31      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاري جمهوري اسلامي ايرنا : معوقات بیمه ای چالش پیش روی داروخانه ها

خرم آباد - ایرنا- داروخانه ها حلقه مهمی از زنجیره نظام سلامت هستند اما امروزه بدلیل خرید نقدی دارو و تاخیر بیمه ها در پرداخت بدهی ، دچار چالش و مشکلاتی برای عرضه دارو شده اند.

تاريخ : 31 شهريور 1397 ساعت 3:47     تعداد مشاهده : 24      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

واحد مرکزي خبر : توسعه طرح های بیمه و درمان در سمنان

سید مجتبی اکرم مدیر درمان تامین اجتماعی استان سمنان به مناسبت هفته دولت برنامه های بیمه ای ، درمانی و تامین دارو در این استان را تشریح کرد.

تاريخ : 6 شهريور 1397 ساعت 16:11     تعداد مشاهده : 37      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

اکو ویژن : اتباع خارجی بیمه درمانی می‌گیرند

بانک و بیمه: مدیر کل اتباع سازمان تامین اجتماعی گفت:پوشش بیمه ای اتباع خارجی از برنامه های سازمان تامین اجتماعی است.

تاريخ : 15 مرداد 1397 ساعت 6:02     تعداد مشاهده : 42      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

پایگاه خبری بانکداری الکترونیک : مدارک مورد نیاز جهت دریافت هزینه درمان از بیمه سلامت

مسئول گروه تجهیزات پزشکی سازمان بیمه سلامت درباره مدارک مورد نیاز جهت دریافت هزینه درمان خدمات بستری، لوازم ‏و پروتزهای مصرفی توضیح داد.

تاريخ : 15 مرداد 1397 ساعت 6:02     تعداد مشاهده : 39      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

خبرگزاري مهر : بیمه شدگان تامین اجتماعی مراقب کلاهبرداران باشند

مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، دریافت هرگونه وجه بابت صدور کارت هوشمند درمان را رد کرد.

تاريخ : 9 مرداد 1397 ساعت 3:07     تعداد مشاهده : 38      خبر مربوط به گروه : بيمه هاي خدمات درماني

<<صفحه قبلي   صفحه بعدي>>

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است