پنجشنبه سي و يکم خرداد 1397 - 2018؍Jun؍21
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

با حضور استاد برجسته بين‌المللي برگزار مي‌شود
دعوت به ثبت نام در كارگاه آموزشي مديريت ريسك شركتي


پژوهشكده بيمه كارگاه آموزشي مديريت ريسك شركتي در صنعت بيمه را توسط پروفسور ابوالحسن جليلوند، پروفسور گروه مالي دانشگاه لويولاي شيكاگو برگزار مي‌‌كند.
به گزارش روابط عمومي پژوهشكده بيمه اين كارگاه دو روزه آموزشي طي روزهاي 2 الي 4 بهمن ماه و حداقل به مدت 12 ساعت در محل پژوهشكده بيمه برگزار مي‌‌گردد.
اين گزارش مي‌افزايد: محورهاي اصلي اين كارگاه آموزشي شامل آشفتگي در اقتصاد جهاني، تاثير نوآوري و تغييرات استراتژيكي در سودآوري بلند مدت شركت‌ها، پنج گام در فرايند مديريك ريسك و ارزيابي و تخمين ريسك‌هاي شناخته شده مي‌باشد.
ازديگر محورهاي اين كارگاه آموزشي، مي‌توان به تكنيك‌هاي پوشش ريسك، نگاهي دقيق‌تر و عميق‌تر به تكنيك‌هاي پوشش ريسك و نمونه هاي عملي مديريت ريسك در شركت‌ها اشاره كرد.
علاقه‌مندان به شركت در اين كارگاه آموزشي مي‌توانند از طريق پرتال آموزشي پژوهشكده بيمه به آدرس http://amoozesh.irc.ac.ir نسبت به ثبت نام اقدام نماييد.نوشته شده در 1395/10/6 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 1061 بار
کد خبر : 1103
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است