چهارشنبه بيست و چهارم مهر 1398 - 2019/Oct/16
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

کتاب اصول بیمه و مدیریت ریسک توسط پژوهشکده بیمه انتشار یافت

کتاب اصول بیمه و مدیریت ریسک 3 با موضوع بیمه های اموال و مسئولیت نوشته جورج ای.رجدا که از برجسته ترین کتب پایه ای بیمه ای است و به عنوان متن درس بیمه در اغلب دانشگاه های معتبر جهان مورد بهره برداری قرار می گیرد، توسط انتشارات پژوهشکده بیمه به چاپ رسید.
به گزارش روابط عمومی پژهشکده بیمه، دهمین ویرایش کتاب اصول مدیریت ریسک و بیمه به تغییرات ناگهانی صنعت بیمه در سه سال گذشته و اصول مدیریت ریسک می پردازد و با تاکید بر مشتریان بیمه اصول پایه مدیریت ریسک و بیمه را با لحاظ نمودن مشتری تلفیق می نماید.
به دلیل گستردگی حجم این کتاب، چاپ آن در سه جلد مجزا تحت عناوین مفاهیم اساسی در مدیریت ریسک و بیمه، بیمه های زندگی، درمان و بازنشستگی و بیمه های اموال و مسئولیت انجام گرفته است.
بر پایه این گزارش پوشش موضوعی این کتاب مباحث مربوط به مفاهیم اصلی ریسک و بیمه، موضوعات پایه و پیشرفته مدیریت ریسک، عملیات های کاربردی و مالی بیمه گران، اصول قانون بیمه، بیمه های زندگی و سلامت، بیمه اموال و مسئولیت، مزایای کارمندی و بیمه اجتماعی را در بر می گیرد.
علاقه‌مندان براي تهیه این كتاب می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد- میدان شهيد تهراني مقدم- خیابان سرو غربی نرسیده به میدان قیصر امین‌پور (شهرداری سابق)، پلاك 43 مراجعه نمايند. همچنين خريد مجازي اين كتاب از طريق مراجعه به آدرس http://bookstore.irc.ac.ir/ امكان پذير است.نوشته شده در 1395/12/21 گروه خبر : کتاب
تعداد مشاهده اين صفحه : 2956 بار
کد خبر : 1122
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است