پنجشنبه سي و يکم خرداد 1397 - 2018؍Jun؍21
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

در شماره 37 نشریه گزارش موردی انتشار یافت
مطالعه عوامل ریسک و فاکتورهای مؤثر بر محاسبه حق بیمه در رشته بیمه های باربری


سی‌وهفتمین شماره نشریه گزارش موردی به مطالعه عوامل ریسک و فاکتورهای مؤثر بر محاسبه حق بیمه در رشته‌های باربری اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، با توجه به نقش اساسی بیمه های باربری در توسعه حمل و نقل و تجارت جهانی و امکان خرید بیمه از بیمه گران خارجی در حمل و نقل بین المللی، اهمیت تعیین نرخ‌های عادلانه در بیمه‌های باربری علاوه بر الزامات مشتری مداری، جهت حفظ بازار در رقابت با بیمه‌گران خارجی الزامی می‌باشد. در این راستا شناسایی صحیح ریسک‌های موجود در این شاخه از صنعت بیمه و فاکتورهای مؤثر بر محاسبه حق‌بیمه ضروری است.
این گزارش می افزاید: این شماره از نشریه گزارش موردی که به موضوع عوامل ریسک و فاکتورهای مؤثر بر محاسبه حق‌بیمه در رشته‌های باربری اختصاص یافته است، ابتدا به شناسایی ریسک‌ها در بیمه‌های باربری در ایران و جهان پرداخته و پس از شناسایی و معرفی فاکتورهای تاثیرگذار در محاسبه حق بیمه باربری در ایران و جهان و نیز پیشنهاد فاکتورهای مؤثر در محاسبه حق‌بیمه، در نهایت فرم‌های پیشنهادی برای بخش بیمه‌های باربری ارائه نموده است.
علاقه مندان جهت تهیه این نشریه که به قیمت 8000 تومان ارائه می شود، می توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت آباد – میدان شهید تهرانی مقدم – خیابان سرو غربی – نرسیده به میدان قیصر امین پور(شهرداری سابق) – پلاک 43 مراجعه نمایند. همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس /htpp://bookstore.irc.ac.ir و خرید از طریق آبونمان سالانه امکان پذیر است.نوشته شده در 1396/2/12 گروه خبر : نشریه
تعداد مشاهده اين صفحه : 713 بار
کد خبر : 1139
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است