چهارشنبه چهارم مهر 1397 - 2018؍Sep؍26
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

فصلنامه علمی-پژوهشی پژوهشنامه بیمه ویژه تابستان 1396 توسط انتشارات پژوهشکده بیمه به چاپ رسید.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه،یکصدوبیست و ششمین شماره پژوهشنامه بیمه ویژه تابستان 1396 در 140 صفحه منتشر شد. این نشریه حاوی 6 مقاله علمی است که چکیده آنها به زبان انگلیسی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.
بر پایه این گزارش در این شماره مقالاتی با عناوین برآورد کشش‌های تقاضای بیمه های اشخاص و اندازه گیری اثرات رفاهی افزیش حق بیمه ها: کاربردی از سیستم تقاضای تقریبا ایده آل،الگوی توانمندسازی مدیران فروش در صنعت بیمه:مطالعه در نمایندگیهای فروش بیمه در استان خراسان رضوی و اثر بیمه صادراتی بر صادرات کشورهای منتخب به چاپ رسیده است.
همچنین تاملی بر عوامل مؤثر بر ایجاد رضایت یا نارضایتی درمشتریان حقیقی بیمه های اتومبیل: موردی از کاربرد روش تداعی، بررسی فقهی الزام پیمانکاران نفتی به بیمه نمودن چاه های نفت و گاز و بررسی مبانی حقوقی بازتودیع مازاد بیمه تکافل از دیگر عناوین مقالات این نشریه است.
علاقه‌مندان براي تهیه این نشریه که به قیمت 10 هزار تومان عرضه شده است، می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد- میدان شهيد تهراني مقدم- خیابان سرو غربی نرسیده به میدان قیصر امین‌پور (شهرداری سابق)، پلاك 43 مراجعه نمايند. همچنين خريد مجازي از طريق مراجعه به آدرس http://bookstore.irc.ac.ir/ امكان پذير است.نوشته شده در 1396/8/21 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 608 بار
کد خبر : 1170
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است