چهارشنبه بيست و هفتم شهريور 1398 - 2019/Sep/18
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

انتشار کتاب بیمه های مهندسی از تئوری تا عمل

پژوهشکده بیمه کتاب بیمه های مهندسی از تئوری تا عمل را که به عنوان یک کتاب تخصصی مورد نیاز فعالان صنعت بیمه است منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومي پژوهشكده بيمه، کتاب حاضر از جمله کتاب‌های تخصصی و پرکاربرد است که به قلم سید کاظم ملکوتی و وحید باقری به رشته تحریر درآمده است . این کتاب کلیه مراحل کارشناسی، صدور و خسارت در بیمه های مهندسی را در بر می گیرد.
گفتنی است این تالیف که برای دومین بار به چاپ می رسد مشتمل بر هفت فصل با عناوین مفاهیم بیمه‌های مهندسی، بیمه تمام‌خطرپیمانکاران(C.A.R)، بیمه تمام‌خطرنصب(E.A.R)، بیمه تجهیزات و ماشین‌آلات پیمانکاران(C.P.M)، بیمه ریسکهای تکمیل شده ساختمانی(C.E.C.R)، بیمه خرابی ماشین‌آلات(M.B) و بیمه عدم النفع ناشی ازخرابی ماشین آلات(M.L.O.P) است.
علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب که در دو جلد انتشار یافته است می‌توانند به آدرس سعادت آباد، میدان شهید تهرانی مقدم، خیابان سرو غربی پلاک 43 مراجعه نمایند. ضمنا خرید مجازی این کتاب از طریق آدرس htpp://bookstore.irc.ac.ir امکان‌ پذیر است.نوشته شده در 1396/9/26 گروه خبر : کتاب
تعداد مشاهده اين صفحه : 1813 بار
کد خبر : 1176
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است