سه شنبه اول آبان 1397 - 2018؍Oct؍23
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

غایبان آزمون آداب 30 آذرماه به طور رایگان در آزمون 28 دی ‌ماه شرکت می‌کنند

پژوهشکده بیمه ضمن برگزاری آزمون دانش و اطلاعات بیمه‌ای(آداب) ویژه متقاضیان نمایندگی و کارگزاری رسمی بیمه در روز 5 شنبه سی‌ام آذر‌ماه، شرایط و تاریخ آزمون جایگزین برای غایبان ثبت‌نام شده در حوزه تهران این آزمون را اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه آزمون متقاضیان نمایندگی و کارگزاری بیمه علیرغم وقوع زلزله و به دلیل برنامه‌ریزی هماهنگ شده با متقاضیان آزمون و همچنین حضور قابل توجه شرکت‌کنندگانی از شهرستان‌ها و استان‌های همجوار، در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد.
پژوهشکده بیمه اعلام کرد: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در زمینه مساعدت با آن دسته از متقاضیانی که به دلیل مشکلات ناشی از وقوع زلزله موفق به شرکت در این آزمون در تهران نشدند، این پژوهشکده از غایبان آزمون یاد‌شده به منظور شرکت در آزمون جایگزین که در تاریخ 28 دی‌ماه سال جاری به صورت رایگان برگزار می‌شود، ثبت‌نام به عمل خواهد آورد.
بدیهی است غایبان ثبت‌نام شده در حوزه تهران می‌توانند برابر برنامه زمان‌بندی آزمون‌ها از تاریخ 23 دی ماه برای دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون به سامانه آزمون پژوهشکده بیمه مراجعه کنند.نوشته شده در 1396/10/2 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 2292 بار
کد خبر : 1177
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار
60
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است