سه شنبه اول آبان 1397 - 2018؍Oct؍23
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

پژوهشکده بیمه صلاحیت متقاضیان هیات علمی خود را بررسی می‌کند

جلسات مصاحبه برای جذب هیات علمی پژوهشکده بیمه که در فراخوان شهریور 96 در سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ایران اطلاع‌رسانی شده بود، در حال برگزاری است.
روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد: این پژوهشکده جهت تکمیل کادر هیات علمی خود در گرایش‌های آمار و اکچوئری ، مهندسی صنایع، مدیریت مالی، مدیریت بیمه، ریاضی و حسابداری در حال جذب هیات علمی است.
بر پایه این گزارش پژوهشکده بیمه طی چندین دوره در فراخوان های جذب هیات علمی وزارت علوم شرکت کرده است و در دوره‌های آتی نیز به عنوان کارفرما جذب هیات علمی را دنبال می کند. این پژوهشکده تا کنون 6 عضو هیات علمی جذب کرده و در خصوص 4عضو دیگر نیز موافقت نهایی انجام شده است. همچنین جذب 3 عضو هیات علمی فرایند نهایی شدن خود را طی می‌کند و 7 عضو جدید نیز در مرحله بررسی تایید صلاحیت هستند.
گفتنی است این اقدام پژوهشکده در چارچوب مقررات و آیین‌نامه‌های اداری، استخدامی و مالی مجموعه‌های تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری صورت گرفته است.نوشته شده در 1396/10/19 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 1214 بار
کد خبر : 1180
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار
60
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است