شنبه بيست و نهم دي 1397 - 2019؍Jan؍19
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

برپایی نمایشگاه آثار پژوهشی، کتب و نشریات پژوهشکده بیمه در دانشگاه مازندران

صبح امروز با آغاز هشتمین همایش ملی دانشجویی اقتصاد ایران در دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران آثار پژوهشی، کتب و نشریات پژوهشکده بیمه به شمار قابل توجه دانشجویان علاقه‌مند و مراجعان دانشگاهی ارائه گردید.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، پس از افتتاح این همایش که با دومین همایش ملی اقتصاد ایران همراه است، رییس دانشکده علوم اقتصادی و اداری دانشگاه مازندران، عضو هیات مدیره بیمه ایران، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه مازندران و دبیر همایش از غرفه پژوهشکده بیمه بازدید کردند.
در این بازدید از پژوهشکده بیمه به عنوان حلقه ارتباطی صنعت و جامعه دانشگاهی یاد شد و متولیان این دانشگاه مباحث بیمه‌های بازرگانی را به عنوان ظرفیت بزرگی برای همکاری‌های متقابل بیمه و جامعه دانشگاهی بر شمردند.
گفتنی است پژوهشکده بیمه در این همایش دو روزه که با استقبال گسترده دانشجویان همراه شده است، 130 عنوان کتاب و نشریات تولیدی خود را به متقاضیان عرضه کرده است.نوشته شده در 1397/2/23 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 299 بار
کد خبر : 1197
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است