سه شنبه بيست و هشتم خرداد 1398 - 2019/Jun/18
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

نشریه الکترونیک تازه های بیمه ایران و جهان به شماره 52 رسید

پنجاه و دومین شماره از دو هفته‌نامه الکترونیک تازه‌های بیمه ایران و جهان توسط پژوهشکده بیمه انتشار یافت.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه این شماره با بررسی موضوع اقبال بیشتر صنعت بیمه از یورو بر تاکید دکتر همتی رییس کل بیمه مرکزی در کنار زدن دلار و بهره‌برداری از یورو در معاملات ارزی خود پرداخته است.
گسترش پوشش سایبری و ریسک‌های احتمالی مترتب بر آن و همچنین تقاضای نهاد ناظر مبنی بر همکاری شرکت‌های بیمه در این زمینه، خبر دیگری است که ابعاد آن در این نشریه تشریح شده است.
تازه‌های بیمه ایران و جهان موضوع عقب نشینی امریکا از برجام و پیامدهای آن برای صنعت بیمه و بخش اتکایی ایران که از عوارض این تحریم تعارض بین تحریم‌های ایالات متحده و اروپاست را برای خوانندگان مطرح نموده است.
این گزارش می افزاید کاربرد هوش مصنوعی و ضرورت همراه شدن با نیروی انسانی، همچنین نگرانی رهبران بیمه جهان از بحران استعداد و استخدام در صنعت، به همراه گزارشی در زمینه بررسی بلوغ آسیا برای رشد بخش خود بیمه‌گی در این شماره به چشم می‌خورد.
آیا فن‌آوری پدیده‌‌ای نجات بخش برای صنعت بیمه است؟ طرح این سوال در گزارش می 2018 "لینک دین " همراه با دیدگاه‌های تحلیلی نشریه تازه‌های بیمه ایران و جهان نیز یکی از بخش‌های خواندنی این شماره است.
رشد دو برابری بازار تجزیه و تحلیل بیمه تا سال 2030زیر سایه تصمیم سازی مبتنی بر داده ها عنوان آخرین خبر بررسی شده در این نشریه است که در این پیمایش پیش بینی شده است تا سال 2023 بازار تجزیه و تحلیل جهان تقریبا 11.96 میلیارد دلار رشد داشته باشد . پیش بینی ها حاکی از آن است که آمریکای شمالی همچنان بالاتین سهم بازار تجزیه و تحلیل را برای سال جاری به خود اختصاص داده است و همچنان بازار بزرگی از لحاظ حجم حق بیمه را داراست و نیز پیشرو بودن در پیشرفت های فناوری و تجزیه و تحلیل نیز مزید بر علت بوده است.نوشته شده در 1397/3/9 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 504 بار
کد خبر : 1202
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است