جمعه دوم فروردين 1398 - 2019/Mar/22
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

چهل و هفتمین شماره نشریه گزارش موردی انتشار یافت

نشریه گزارش موردی چهل و هفتمین شماره خود را به موضوع فن‌آوری و نوآوری در بخش بیمه اختصاص داد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، در این شماره به موضوع اینشورتک یا فن آوری بیمه به معنای استفاده از نوآوری‌های فن آورانه در کسب و کار بیمه جهت افزایش بهره‌وری و نیز تبدیل تهدیدها به فرصت ها در این صنعت اشاره نموده است.
دو ماهنامه گزارش موردی همچنین به تامین مالی فن آوری بیمه و واسطه‌گری بیمه و الگوهای توزیع، اقتصاد مشارکتی بیمه و مشاوره رباتیک و هوش مصنوعی پرداخته و در نهایت پس از تجمیع و تجزیه و تحلیل داده‌ها، نقش سیاست و تنظیم مقررات در فن‌آوری بیمه را مورد واکاوی قرار داده است.
بر پایه این گزارش مجموعه حاضر به عنوان بخشی از برنامه کاری کمیته بیمه و مستمری های خصوصی سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) به شمار می‌رود.
علاقه‌مندان برای تهیه این نشریه که به قیمت 8000 تومان ارائه می‌شود می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد، میدان شهید تهرانی مقدم، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان قیصر امین‌پور (شهرداری سابق) ، شماره 43 مراجعه نمایند. همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس htpp://bookstore.irc.ac.ir و خرید از طریق آبونمان سالانه امکان پذیر است.نوشته شده در 1397/4/13 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 280 بار
کد خبر : 1209
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است