جمعه دوم فروردين 1398 - 2019/Mar/22
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

در بیست و هفتمین شماره ماهنامه افق بیمه بررسی شد
صنعت بیمه با آموزش بیمه می‌شود


بیست و هفتمین شماره نشریه افق بیمه با موضوع آموزش در صنعت بیمه به دو زبان فارسی و انگلیسی انتشار یافت.
روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد: لزوم سواد بیمه‌ای برای تبدیل بیمه به یک فرهنگ عمومی، علت اصلی انتخاب موضوع آموزش در بیست و هفتمین شماره ماهنامه افق بیمه بوده است و در آن تلاش شده است راهکارهایی با توجه به تجارب ملی و بین‌المللی در خصوص پیاده‌سازی فرهنگ بیمه پذیری در میان بیمه گران و بیمه‌گزاران ارائه گردد.
در این شماره نتایج میزگردی با حضور جمعی از نمایندگان مجلس پیرامون نظارت بر نحوه فرهنگسازی، آموزش و اطلاع‌رسانی به چاپ رسیده است. همچنین مصاحبه‌‌ای با مدیرعامل یک شرکت سوییسی پیشرو در صنعت بیمه خاورمیانه و خلیج فارس با محوریت بررسی اهمیت تحصیلات تکمیلی رهبران صنعت بیمه و بررسی فرهنگ عمومی بیمه با رویکرد آموزش چابک به چشم می‌خورد. گفت و گو با دکتر مهدی صادقی شاهدانی رییس اقتصاد دانشگاه امام صادق (ع) پیرامون ابعاد مختلف آموزش صنعت بیمه نیز در این شماره انتشار یافته است.
در میان مصاحبه‌ها همچنان می‌توان گفت و گو با عضو هیات مدیره شرکت بیمه حکمت صبا در زمینه بیمه به عنوان یک کالای لوکس را مطالعه نمود.
در بخش گزارش‌های انتشار یافته این شماره از افق، چالش‌ها و فرصت‌های صنعت بیمه در سال 2018 ، 6 تحول اقتصادی پیش رو در بازار جهانی صنعت بیمه، اهمیت سواد‌آموزی در بیمه سلامت و تجربه موفق صنعت بیمه اروپا در آموزش عمومی بیمه به چاپ رسیده است.
مقاله یک تجربه موفق از آموزش عملی بیمه و مدیریت ریسک در هند در خصوص اینکه چگونه بیمه خرد و آموزش آن به فروش رفت نیز در این شماره منتشر شده است.
شایان ذکر است با توجه به اهمیت موضوع آموزش، بیست و هشتمین شماره ماهنامه افق یبمه نیز به موضوع آموزش در صنعت بیمه با عنوان اختصاصی بررسی آموزش‌های حین خدمت فعالان بیمه اختصاص داده شده است.
علاقه‌مندان جهت تهیه این نشریه می‌توانند به کتابفروشی پژوهشکده بیمه واقع در سعادت آباد، میدان شهید تهرانی مقدم، خیابان سرو غربی، پلاک 43 مراجعه نمایند. ضمنا خرید از طریق آبونمان 6 ماهه و یکساله نیز امکان‌پذیر است.نوشته شده در 1397/4/17 گروه خبر : نشریه
تعداد مشاهده اين صفحه : 548 بار
کد خبر : 1211
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است