سه شنبه بيست و هشتم خرداد 1398 - 2019/Jun/18
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

تازه‌ترین نکات آموزشی صنعت بیمه در افق 28 منتشر شد

بیست و هشتمین شماره ماهنامه تحليلي، خبري اطلاع‌رساني افق بيمه با تمرکز بررسی آموزش‌های حین خدمت فعالان بیمه به دو زبان فارسی و انگلیسی منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه با توجه به اهمیت موضوع آموزش و جایگاه آن در صنعت بیمه ایران و جهان، این شماره ماهنامه افق بیمه با سرمقاله‌ای تحت عنوان آموزه‌های حین خدمت فعالان صنعت بیمه را جدی بگیریم، آغاز می‌شود و در ادامه با میزگرد آموزش‌های عمومی صنعت بیمه به بررسی فرهنگ‌سازی توسط صنعت بیمه در گفت و گو با نمایندگان مجلس می‌پردازد.
در بخش گزارش‌های انتشار یافته این شماره، نشریه افق بیمه جدیدترین راهکارها و استراتژی‌های آموزشی نوآورانه برای رشد صنعت بیمه، بهترین فناوری و راهنمای روند استعدادیابی در این زمینه را در دسترس علاقه‌مندان قرار داده است.
در این شماره، دو مقاله با عناوین نقش آموزش و تحصیلات در رفتار مشتریان در بازار بیمه و بررسی نظام صلاحیت حرفه‌ای چارتر و ایجاد مزیت رقابتی که به اثر آموزش در اثرگذاری خرید بیمه در بازار بیمه رومانی و ایجاد اعتماد عمومی به بیمه بر اساس نظام صلاحیت حرفه‌ای پرداخته، منتشر شده است.
در بخش مصاحبه‌ها، تکنیک‌های سوادآموزی مالی در گفت و گو با رئیس طرح سوادآموزی مالی هند بررسی شده است. همچنین نگاهی به چالش‌های درونی صنعت در قالب گفت و گو و مصاحبه با کارشناسان متخصص بیمه به چشم می‌خورد.
علاقه مندان جهت تهیه این نشریه می توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت آباد – میدان شهید تهرانی مقدم - خیابان سرو غربی - نرسیده به میدان قیصر امین پور(شهرداری سابق) - پلاک 43 مراجعه نمایند. همچنین خرید از طریق آبونمان سالانه امکان پذیر است.نوشته شده در 1397/5/13 گروه خبر : نشریه
تعداد مشاهده اين صفحه : 351 بار
کد خبر : 1214
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است