دوشنبه سي ام ارديبهشت 1398 - 2019/May/20
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

گزارش سیگما پیرامون بیمه زندگی با تمرکز بر مصرف‌کننده

دو ماهنامه آموزشی، پژوهشی و تحلیلی گزارش موردی در شماره چهل و نهم خود به موضوع بیمه‌های زندگی با تمرکز بر مصرف‌کننده پرداخته‌است.
به گزارش روابط‌عمومی پژوهشکده بیمه در این شماره از نشریه گزارش موردی که درواقع ترجمه یکی از شماره‌های نشریه سیگما است، ابتدا اهمیت بیمه زندگی و نقاط ضعف و قوت محصولات ارائه شده در این زمینه را بررسی نموده سپس دلایل اصلی عدم خرید محصولات بیمه‌زندگی، با توجه به تئوری‌های اقتصاد سنتی و اقتصاد رفتاری را تبیین کرده است.
گفتنی است این گزارش در ادامه، فرآیند تصمیم‌گیری مصرف‌کننده و نیز تجربیات خرید آنها را مورد بررسی قرارداده و در نهایت راهکارهایی برای بیمه‌گران زندگی جهت مشتری‌مداری بیشتر و برآورده ساختن نیازهای مصرف‌کنندگان ارائه نموده است.
علاقه‌مندان جهت تهیه این نشریه که به قیمت 8000 تومان ارائه می‌شود، می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد – میدان شهید تهرانی مقدم - خیابان سرو غربی - نرسیده به میدان قیصر امین‌پور(شهرداری سابق) - پلاک 43 مراجعه نمایند. همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس htpp://bookstore.irc.ac.ir و خرید از طریق آبونمان سالانه امکان پذیر است.نوشته شده در 1397/7/2 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 305 بار
کد خبر : 1229
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است