چهارشنبه بيست و هفتم شهريور 1398 - 2019/Sep/18
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

تحولات فناوری مالی صنعت بیمه در پنجاهمین شماره نشریه گزارش موردی

پنجاهمین شماره دو ماهنامه گزارش موردی به بررسی و تشریح موضوع تحولات فناوری مالی در صنعت بیمه پرداخته است.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، این نشریه که همزمان با روز ملی بیمه و در میان فعالان صنعت توزیع شد، تحولات فناوری مالی در صنعت بیمه را مورد بررسی قرارداده است.
این شماره نشریه گزارش موردی، ترجمه گزارشی از انجمن بین المللی ناظران بیمه است که حاوی اطلاعاتی از محرک‌های نوآوری در اینشورتک‌ها بوده و تاثیر این نوآوری‌ها بر کسب‌وکار را ارزیابی کرده است.
بعلاوه در این گزارش، چشم‌انداز اینشورتک و تغییر و تحولات در حوزه بیمه و رویکرد نظارتی آن، با توجه به سناریوهای ممکن برای آینده، تشریح و همچنین اینشورتک‌ها و شرح نمونه‌هایی از فعالیت آنان در فرآیند زنجیره ارزش بیمه، به صورت اجمالی بررسی شده است.

علاقه مندان جهت تهیه این نشریه که به قیمت 8000 تومان عرضه می شود، می توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت آباد – میدان شهید تهرانی مقدم - خیابان سرو غربی - نرسیده به میدان قیصر امین پور(شهرداری سابق) - پلاک 43 مراجعه نمایند.
همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس htpp://bookstore.irc.ac.ir یا خرید اشتراک سالانه امکان پذیر است.نوشته شده در 1397/9/25 گروه خبر : نشریه
تعداد مشاهده اين صفحه : 413 بار
کد خبر : 1251
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است