چهارشنبه بيست و هفتم شهريور 1398 - 2019/Sep/18
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

در پنجاه و یکمین شماره نشریه گزارش موردی منتشر شد:
شناسایی و مطالعه ضوابط و مقررات نحوه حضور موسسات بیمه خارجی در کشور چین


پنجاه یکمین شماره دو ماهنامه گزارش موردی به شناسایی و مطالعه ضوابط و مقررات نحوه حضور موسسات بیمه خارجی در کشور چین پرداخته است.
به گزارش روابط عمومی پژوهشکده بیمه، این نشریه درواقع بخشی از طرح پژوهشی "مطالعه و پیشنهاد ضوابط و مقررات نحوه حضور موسسات بیمه خارجی در کشور" است که طبق مصوبه هیئت عامل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به پژوهشکده بیمه محول شده است و در آن پس از ذکر مقدمه، به معرفی کشور چین و تشریح وضعیت صنعت بیمه آن پرداخته و پس از تبیین چارچوب نظارتی و قوانین بیمه‌ای این کشور، جمع بندی و یافته‌های این گزارش بیان شده است.
بعلاوه در این گزارش، پیوست‌هایی مشتمل بر معیارهای تاسیس دفاتر ارتباطی موسسات بیمه خارجی، بخشنامه کمیسیون تنظیم مقررات بیمه چین در رابطه با تشریح مسائل مختلف پیرامون تعیین معیارهای تاسیس دفاتر ارتباطی موسسات بیمه خارجی، ترکیب مقررات جمهوری خلق چین در مورد تشکیل شرکت بیمه با تامین مالی خارجی و تعیین مقررات جزئی برای اجرای مقررات جمهوری خلق چین در مورد تشکیل شرکت بیمه با تامین مالی خارجی، آورده شده است که می‌تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار خوانندگان خود قراردهد.
علاقه مندان جهت تهیه این نشریه که به قیمت 8000 تومان عرضه می شود، می توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت آباد – میدان شهید تهرانی مقدم - خیابان سرو غربی - نرسیده به میدان قیصر امین پور(شهرداری سابق) - پلاک 43 مراجعه نمایند.
همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس htpp://bookstore.irc.ac.ir یا خرید اشتراک سالانه امکان پذیر است.نوشته شده در 1397/11/9 گروه خبر : نشریه
تعداد مشاهده اين صفحه : 341 بار
کد خبر : 1258
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است