يكشنبه بيست و هفتم مرداد 1398 - 2019/Aug/18
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام در آزمون نمایندگی فروش بیمه‌های زندگی

مهلت ثبت‌نام اولین دوره آزمون سراسری نمایندگی فروش بیمه‌های زندگی پایان وقت اداری فردا یکشنبه مورخ 12/12/97 خاتمه می‌یابد.
روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد مطابق درخواست شرکت‌‌های بیمه و تصویب کمیته سیاست‌گذاری آزمون‌های بیمه مرکزی مقرر شد اولین دوره آزمون نمایندگی فروش بیمه‌‌های زندگی توسط پژوهشکده بیمه در تاریخ 16 اسفند‌ماه سال جاری در 6 استان برگزار شود.
برابر آیین‌نامه شماره 96 که در مهرماه سال جاری جایگزین آیین‌‌نامه 54 شد و از ابتدای سال 1398 لازم‌الاجراست، نمایندگان فروش بیمه‌های زندگی شرکت‌های بیمه، برای فعالیت‌ خود موظف به داشتن مدرک این آزمون هستند.
براین اساس شرکت‌های بیمه می‌توانند در رشته آزمون‌های بیمه زندگی انفرادی به اشخاص حقیقی که آزمون نمایندگی فروش بیمه‌‌های زندگی مورد تأیید بیمه مرکزی را گذرانده‌اند، پروانه فعالیت در صورت داشتن سایر شرایط مندرج در آیین‌نامه مزبور اعطا نمایند.
واجدین شرایط می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر در مورد منابع و سرفصل‌های این آزمون، به سامانه آزمون‌های پژوهشکده بیمه به آدرس azmoon.irc.ac.ir مراجعه نمایند.
گفتنی است پیش از این، زمان و نحوه برگزاری این آزمون از طریق مکاتبات رسمی از سوی پژوهشکده بیمه به شرکت‌های بیمه اعلام شده است.نوشته شده در 1397/12/11 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 20428 بار
کد خبر : 1262
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است