چهارشنبه بيست و چهارم مهر 1398 - 2019/Oct/16
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

اولویت های پژوهشکده بیمه در زمینه انتشار کتاب اعلام شد

پژوهشکده بیمه، به منظور کمک به گسترش دانش بیمه‌ای در کشور، آمادگی دارد در انتشار کتب تالیفی و ترجمه‌ای پژوهشگران و محققان به ویژه با موضوعات زیر همکاری نماید.
روابط عمومی پژوهشکده بیمه اعلام کرد: از کلیه اساتید، پژوهشگران، صاحبنظران و کارشناسان محترم، دعوت می‌شود تا نسخه کامل کتب تالیفی و ترجمه خود را جهت بررسی و انتشار به اداره کتابخانه، اسناد علمی و نشریات (nashr@irc.ac.ir) ارسال نمایند. نحوه مشارکت مالی پژوهشکده در هزینه های انتشار متناسب با ماهیت و کیفیت کتب پیشنهادی بررسی و تعیین می شود.
بر پایه این گزارش زمینه‌های تخصصی دارای اولویت پژوهشکده بیمه برای انتشار کتاب،حوزه‌های مرتبط با رشته‌های بیمه‌ای شامل آتش‌سوزی، اتومبیل، باربری، عمر و ...، ارزیابی ریسک، ارزیابی خسارت در رشته‌های بیمه‌ای، مهارت‌های فروش بیمه، فناوری‌های نوین بیمه‌ای (استارت‌آپ‌ها، اینشورتک، بلاک‌چین، اینترنت اشیاء، کلان داده‌ و ...)، حسابداری شرکت‌های بیمه و استانداردهای گزارشگری مالی بین‌المللی(IFRS)، اقتصاد بیمه/ مالی، بازارهای مالی، راهکارهای افزایش ضریب نفوذ بیمه در ایران، قیمت‌گذاری محصولات بیمه‌ای، حاکمیت شرکتی در شرکت‌های بیمه‌ای، حقوق بیمه، علوم اکچوئرال، بیمه‌های اتکایی، ریاضیات مالی/ کاربردی، مطالعات تطبیقی در حوزه بیمه، داده‌کاوی در بیمه، مطالعات اجتماعی بیمه و آینده پژوهشی است.
این گزارش می‌افزاید متقاضیان برای ارسال طرحنامه‌های تالیف/ترجمه ابتدا به سامانه نشر به آدرس nashr@irc.ac.ir مراجعه و بعد از ایجاد حساب کاربردی اطلاعات طرح‌نامه تالیف/ترجمه کتاب (ارائه شده بر روی وب‌سایت پژوهشکده بیمه)، رزومه مولف/مترجم، فایل کامل اثر تالیفی/ترجمه و فهرست مندرجات کتاب را در سامانه بارگزاری نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر، به سایت پژوهشکده بیمه به آدرس www.irc.ac.ir مراجعه و یا با شماره تلفن 22092265 تماس حاصل فرمائید.نوشته شده در 1398/7/9 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 456 بار
کد خبر : 1337
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است