چهارشنبه بيست و دوم آبان 1398 - 2019/Nov/13
logo-samandehi

اخبار

نمايش کليه اخبار  عمومي  اخبار جهان  اخبار ايران  صنعت بیمه  کتاب  نشریه  طرح پژوهشی 

در پنجاه و چهارمین شماره نشریه گزارش موردی بررسی شد:
گزارش تحلیل مغایرت با استانداردهای حسابداری در خصوص ذخیره فنی تکمیلی و خطرات طبیعی


دو ماهنامه آموزشی، پژوهشی و تحلیلی گزارش موردی در شماره پنجاه و چهارم خود به موضوع استانداردهای حسابداری در خصوص ذخیره فنی تکمیلی و خطرات طبیعی پرداخته‌است.
به گزارش روابط‌عمومی پژوهشکده بیمه در این شماره از نشریه گزارش موردی ارائه مدلی جهت لحاظ ذخیره‌ای متناسب برای ریسک‌هایی با تواتر کم و شدت خسارت بالا بعنوان هدف ذکر شده است.
همچنین در این گزارش ضرورت لحاظ ذخیره‌ای با ماهیت ذخیره فنی تکمیلی و خطرات طبیعی در ابعاد فنی، حقوقی، مقررات و استانداردهای مالی و گزارشگری بین‌المللی بیان شده و به بررسی استانداردهای گزارشگری و حسابداری بین المللی و استاندارد حسابداری کشور انگلیس پرداخته شده است.
علاقه‌مندان جهت تهیه این نشریه که به قیمت 13000 تومان ارائه می‌شود، می‌توانند به پژوهشکده بیمه واقع در سعادت‌آباد، میدان شهید تهرانی مقدم، خیابان سرو غربی، نرسیده به میدان قیصر امین‌پور، پلاک 43 مراجعه نمایند.
همچنین خرید مجازی از طریق مراجعه به آدرس htpp://bookstore.irc.ac.ir و خرید از طریق آبونمان سالانه امکان پذیر است.نوشته شده در 1398/8/4 گروه خبر : اخبار ايران
تعداد مشاهده اين صفحه : 370 بار
کد خبر : 1350
[نمايش نسخه قابل چاپ اين خبر]    [ارسال براي دوستان]
  جديدترين اخبار  جستجو آرشيو اخبار

  
کلیه حقوق این پايگاه متعلق به پژوهشكده بيمه وابسته به بیمه مرکزی جمهوري اسلامي ايران بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است