بیمه1 
کد خبر : ۵۰۵۸  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ 
۱۰:۵۹:۱۱
با تشکر از همراهی مخاطبان گرامی در بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه، زمان و نحوه دریافت گواهی حضور در این همایش به زودی از طریق کانال‌های ارتباطی پژوهشکده بیمه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
کد خبر : ۵۰۵۲  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ 
۱۲:۱۶:۵۷
شخصی‌سازی محصولات و خدمات، هوشمندشدن عملیات بیمه گری و خسارت، بازاریابی موثر و ارتقای کارایی؛ مهمترین آثار تحول دیجیتال در صنعت بیمه
دکتر کردبچه در افتتاحیه بیست‌و‌هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه: مشاركت حداكثری؛ زمینه‌ساز تحقق اهداف همایش ملی بیمه و توسعه  جديد!
کد خبر : ۵۰۵۱  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ 
۹:۳۰:۳۶
همایش ملی بیمه و توسعه، در کنار تبادل نظر و تبادل دیدگاه‌ها میان متخصصان صنعت بیمه، مباحث فرهنگی و ترویجی در راستای گسترش صنعت  بیمه را مورد توجه قرار می‌دهد.
کد خبر : ۵۰۵۶  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ 
۱۷:۵۶:۵۶
معاون اقتصادی رییس جمهور در بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه با بیان اینکه اصلاح بازار بیمه یک مساله کلیدی است، گفت: بیمه‌گری هوشمند یکی از اولویت‌های اصلی صنعت بیمه باید باشد.
وزیر اقتصاد در بیست و هشتمین همایش ملی بیمه و توسعه خواستار شد: تدوین ساز و كاری برای شناسایی و ارزشگذاری مدیران تحول گرا در صنعت بیمه كشور 
کد خبر : ۵۰۵۵  |  تاريخ وقوع :
 ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ 
۱۷:۵۱:۵
وزیر اقتصاد خواستار تدوین ساز و کاری توسط بیمه مرکزی جمهوری اسلامی برای شناسایی و ارزشگذاری مدیران تحول گرا در صنعت بیمه شد.
صفحه1از17123456...17.بعدي.برو

 

 

 

 

 

 

6.0.8.0
گروه دورانV6.0.8.0